woolash reviews
تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
استخدام برنامه نويس و طراح وب سايت طراحي سايت
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۸:۰۹

يك تاجر زرنگ و دانا مي داند كه يك تيم كارآمد و خوب مي تواند در راه اندازي تجارت و ساخت يك وب سايت، بسيار مفيد باشد. استخدام يك برنامه نويس وب سايت مي تواند يكي از وظايف دشوار در انتخاب اعضاي تيم طراحي سايت باشد، مخصوصا براي تاجراني كه هيچ دانش برنامه نويسي وب سايتي ندارند.
در اين مقاله 10 توصيه از DU VALL، مدير TOPTAL كه شبكه اي مملو از برنامه نويسان وب سايت و اپليكيشن مي باشد، براي ازريابي يك برنامه نويس وب سايت خوب وجود دارد:
 
1. مشخص كردن توانايي و مهارت هاي مورد نياز برنامه نويس.
بايد تمامي ويژگي هايي را كه يك شخص نياز دارد تا در جايگاه برنامه نويس وب سايت تان باشد را ليست كنيد. البته كه هيچ كس نمي تواند بهترين برنامه نويس بدون نقص باشد، اما شما مي توانيد با تهيه اين ليست به اين موضوع نزديك شويد. به طور مثال، اگر شما يك برنامه نويس سايت را استخدام كنيد، بايد توانايي برنامه نويسي وب سايت توسط زبان هاي معروف و مشهور در اين زمينه را داشته باشد، مانند HTML، CSS و غيره.
اگر در تجارت خود به برخي از ويژگي ها نياز نداريد، در تجربه اين افراد به دنبال آن ها نباشيد.
اگر تجارت تان از نياز به همكاري با برنامه نويسان از راه دور دارد، شايد كنترل روزانه آن ها اندكي سخت تر باشد. ابتدا اهداف تجارت خود را شناسايي كنيد و سپس دريابيد كه محيط كاري متناسب با برنامه نويس وب سايت تان بايد به چه ترتيب باشد و ليستي از اين ويژگي ها را تهيه كنيد.
 
2. حق الزحمه مورد نياز برنامه نويسان را بررسي كنيد.
برخي تاجران فكر مي كنند كه مي توانند استعداد هاي برتر برنامه نويسي سايت را در ازاي حداقل ترين دستمزد به كار بگيرند. اين افراد نيز نيازهايي دارند و نيازهاي شان به طور روز افزون افزايش مي يابد. بهتر است با ميزان دستمزدي اين افراد آشنايي پيدا كنيد و گزينه اي را به آن ها پيشنهاد دهيد كه باعث از دست دادن آن ها و فرصت بزرگ خود نشويد. برخي از برنامه نويسان هم ممكن است دستمزدهاي فراواني را از شما طلب كنند و اين امر از استعداد بالاي آن ها در اين زمينه ناشي مي شود و گاهي اوقات هم قصد فريب شما را دارند و فكر مي كنند كه شما ساده هستيد. از اين رو بايد بودجه اي كه مي خواهيد به اين امر اختصاص دهيد را مشخص كنيد و بر اساس آن، به دنبال يك برنامه نويس وب سايت باشيد.
 
3.به دنبال تيم طراحي و برنامه نويسي باشيد.
برنامه نويسان نمي توانند به تنهايي پروژه طراحي سايت اصفهان را به پايان برسانند. اين افراد به همكاران ديگري نياز دارد كه در حين برنامه نويسي وب سايت، كارهاي ديگر طراحي را انجام دهند تا در زمان مشخصي، پروژه تحويل داده شود. وجود همگي اعضاي تيم طراحي وب سايت براي اين امر ضروري مي باشد.
 
4.آيا اعضاي برنامه نويس مي توانند در زمان هاي تعيين شده پروژه هاي طراحي سايت تحويل دهند؟
مي توانيد از برنامه نويس وب سايتي كه مي خواهيد استخدام كنيد درباره توانايي آن ها براي تحويل به موقع پروژه هاي طراحي سايت، سوالاتي بپرسيد. حتما از آن ها سوال كنيد كه زمان هايي كه با كمبود وقت مواجه مي شوند، چه كارهايي انجام مي دهند.
اگر برنامه نويس وب سايت تان در حال آموزش و تحصيل باشد، براي شما گران تمام مي شود زيرا در موعد مشخصي نمي تواند فايل هاي برنامه نويسي شده را ارسال كند. هميشه به ياد داشته باشيد كه بايد برنامه نويس وب سايتي را استخدام كنيد كه علاوه بر تحويل به موقع طراحي سايت اصفهان، بتوانند در زمان هايي كه با كمبود وقت نيز مواجه است، زمان را مديريت كند و كار را به صورت بهينه انجام دهد. در غير اين صورت صدمات جبران ناپذيري به اعضاي تيم طراحي سايت و يا به طور كلي به شركت تان وارد مي شود.
 
5.استانداردها.
زماني كه اين افراد به برنامه نويسي وب سايت مشغول مي باشند، استانداردهاي آن ها را زير نظر داشته باشيد تا دريابيد آيا در كار خود ايراد و مشكلاتي دارند يا خير. شما هم چنين بايد اطمينان حاصل كنيد كه پروسه كاري اين افراد به كار برنامه نويس سايت بعدي اخلالي ايجاد نمي كند. به ياد داشته باشيد كه استاندارد هاي اين افراد بايد با ويژگي هاي مورد نياز تجارت تان هم خواني داشته باشد.
 
6.رهبري و مدريت پروسه كاري.
يكي از بزرگ ترين مشكلاتي كه هر كارمندي با مواجه است، اين مي باشد كه نمي توانند بازخوردي را از مشتريان و مخاطبين جمع آوري كنند و به وسيله آن پروسه كاري خود را بهبود دهند. يك كارمند عالي كسي است كه بتواند روي اين موضوع مديريت داشته باشد و به خوبي بتواند با مشتريان سايت خود ارتباط برقرار كند.
 
7.بررسي و تحليل نمونه كارهاي برنامه نويس.
جالب است بدانيد كه برخي از برنامه نويسان وب سايت، لينك هايي از نمونه كارشان را با افتخار براي شما مي فرستند، ولي شما بايد از آن ها نمونه كارشان را به طور كامل بخواهيد و هر يك از كارهاي شان را تحت بررسي قرار دهيد تا اطمينان حاصل كنيد كه در زمينه كارهايي كه ادعا مي كنند، واقعا تخصص و مهارت دارند يا خير.
 
8.تست آزمايشي اشخاص.
اين تست هاي آزمايشي واقعا مشخص مي سازند كه آيا اين افراد در مجموعه مهارت هاي كه از آن صحبت مي كنند، براي طراحي سايت اصفهان تخصص دارند يا خير. برخي از شركت هاي بزرگ نيز از اين تست هاي كوتاه و سريع استفاده مي كنند تا تخصص و استعداد برنامه نويسان سايت را بسنجند. نظارت بر چگونگي برنامه نويسي اين افراد در طول پروسه كاري آن ها و اين كه چه كارهاي انجام مي دهند و چرا، به شما كمك مي كند تا دريابيد كه آيا اين اشخاص متناسب شركت و تجارت شما مي باشند يا خير.
 
9.در انتخاب برنامه نويس عجله نكنيد.
عجله كردن باعث مي شود تا براي طراحي سايت تان انتخاب اشتباهي داشته باشيد. سعي كنيد از اين افراد به صورت تلفني و حضوري مصاحبه كنيد و تست هاي مختلفي را از آن ها بگيريد تا در انتخاب خود مطمئن شويد. اين موارد باعث مي شود تا اطمينان حاصل كنيد كه فرد مورد نظر شما در برنامه نويسي وب سايت مهارت دارد و به خوبي با شرايط شركت شما نيز هم خواني دارد و اطمينان يافتن از اين موضوعات قبل از استخدام هر برنامه نويس وب سايتي ضرورت دارد.
 
10.روابط عمومي بالاي برنامه نويس
استخدام يك برنامه نويس وب سايت بسيار هزينه بر است، از اين رو شما بايد افرادي را به كار بگيريد كه از استخدام برنامه نويسان جديدي بي نياز باشيد، هم چنين اين افراد اگر بتوانند به خوبي با اعضاي تيم طراحي سايت تان مطابقت يابند و ارتباط خوبي برقرار كنند، خيلي از كارهاي طراحي وب سايت تان بدون دغدغه و با هزينه كم انجام مي شود.

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]