فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
طراحي سايت
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۴۹:۳۰

در اين مقاله با روند طراحي سايت براي كسب و كار هاي آرايشي و زيبايي ، پيرايشگاه آشنا ميشويم.

زيبا بودن حق هر انساني ميباشد. مطمئنا شما هم اين جمله معروف را شنيده باشيد. درست است كه هيچ انساني در دنيا نميتواند به صورت مجازي آرايش و زيبا شود و خودش را در سالنهاي زيبا تصور كند ولي شما به عنوان صاحب يك سالن آرايش چه مردانه و چه زنانه ميتوانيد با داشتن يك وب سايت با طراحي سايت شيك و مدرن و وسوسه انگيز، خود و هنر خود را بهتر و موثرتر به مخاطبانتان معرفي نماييد.
مطمئن باشيد هم اكنون بسياري از مشتريان از آرايشگر خود خسته شده اند يا به دنبال مدل هاي جديدتر ميگردند. اين افراد با سپردن يك آرايشگر و سالن زيبايي خوب به دوستانشان منتظر هستند تا آنها اين كار را براي آنها انجام دهند. البته اين افراد تا پيدا نمودن يك محل و فرد آرايشگر بسيار مناسب آسوده نخواهند نشست و اينترنت را براي رسيدن به هدفشان زير و رو ميكنند. بنابراين شما ميتوانيد از اين فرصت استثنايي استفاده نموده و كسب و كار خود را به صورت شايسته به اين دسته از كاربران معرفي نماييد.

آنها در وب سايت شما به دنبال نمونه كارهاي شما و مدل هاي جديدي كه به دنبالش هستند ميگردند بنابراين در وحله اول طراحي وب سايت شما بايد بسيار گرافيكي بوده و در عين حال مطالب با فرمت بسيار مناسب به آنها نمايش داده شود. البته به دليل محدوديت هايي كه در كشور ايران وجود دارد نميتوانيد هر تصويري را در وب سايت خود نمايش دهيد ولي در اين زمينه مشاوره هاي بسيار خوبي را به شما خواهيم داد تا به زيبايي وب سايت شما آسيبي وارد نگردد.
نمايش دادن تصاوير كارهاي هنري شما مانند مدل مو ها و لباس ها و خيلي از مسائل مربوط به آرايش خانم ها و آقايان ميتواند به صورت يك گالري تصوير حتي همراه با صدا و همچنين ويدئو فوق العاده در روحيه و نظر كاربران وب سايتتان تاثير مثبت داشته باشد. آنها به جاي اينكه دوست داشته باشند تا در اين ترافيك به محل شما بيايند ، در ابتدا اين قسمت را به صورت كامل مشاهده نموده و بعد از تماس با آنها بتوان يك قرار ملاقات حضوري را ترتيب داد. ولي مطمئن باشيد كه چنانچه اين اتفاق بيافتد آنها يكي از مشتريان وفادار به كسب و كار شما خواهند بود و شما را به دوستان نزديك خود معرفي مينمايند.

همچنين ميتوانيد در روند طراحي سايت خود از سيستم تعيين و دادن وقت به صورت آنلاين را طراحي و راه اندازي نماييد تا راحتتر بتوانيد با مشتريان خود ارتباط برقرار نماييد. به ياد داشته باشيد كه كاربرانتان به راحتي با اينترنت سر و كار دارند و به راحتي ميتوانند كارهاي ارايشي و وقت ملاقات خود را توسط تلفن همراه خود مديريت نمايند.
همچنين ميتوانيد در طراحي سايت خود به آموزش مسائل آرايشي و مسائل مربوط به آن بپردازيد. خود اين بخش به دليل حجم انبوه مطالبي كه در آن وجود دارد ميتواند هم براي كاربران وب سايت مهم و مفيد و جذاب باشد و هم در موتور جستجوي گوگل  رتبه بالاتري پيدا خواهيد نمود. چرا كه اگر چنين اتفاقي بيافتد بازديد كنندگان بسيار زيادي به سمت وب سايت شما خواهند آمد و در ميزان درآمد شما تاثير بسيار زيادي خواهد گذاشت.

نوعروس ها حتما به صورت آنلاين به دنبال كارهاي مربوط به ازدواج خود هستند و شما ميتوانيد  با طراحي سايت و پياده سازي بدون نقص اين قسمت آنها را به سمت وب سايت خود هدايت نماييد. عروس و دامادها در اين مرحله از زندگيشان به دنبال بهترين ها ميباشند و اين موارد را ميتوانند در وب سايت شما جستجو و پيدا نمايند. براي بهتر نمايش دادن كارهاي خود مي توانيد صفحه اي به نام نمونه كارها داشته باشيد تا همراه با تصاوير زيبا و ويرايش شده ، بتوانيد توانايي هاي خود را به رخ بازديد كنندگان وب سايت بكشيد. حتما در طراحي اين بخش از وب سايت حساسيت هاي زيادي را داشته باشيد ، چراكه به عنوان يك منبع درآمد بسيار خوب ميتوانيد به آن نگاه نماييد.
در وب سايت شما لزومي به طراحي و پياده سازي سيستم جستجو نميباشد ولي اگر خود شما تمايل به پياده سازي اين بخش داشته باشيد با كمال ميل و با بهترين كيفيت آن را طراحي و پباده سازي و اجرا خواهيم نمود. البته در يك وب سايت مربوط به مسائل زيبايي و آرايشي ميتوان بسياري از كالاي مربوط به اين حوزه را بفروش رساند و به نوعي وب سايت خود را به يكي وب سايت فروشگاهي تبديل نماييد.

سرويس هايي كه ميتوان در طراحي سايت آرايشي ارائه داد :

دسته بندي و معرفي خدمات سالن
معرفي خدمات عروس
درج نمونه كارها
نكات آموزشي و هشدارها
بخش راهنماي عروس
نمايش گواهينامه ها و مدارك آرايشگاه و سالن زيبايي
دادن مشاوره رايگان

 

منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۲:۵۳

آموزش ، ركن اساسي هر كشور براي ارتقاي سطح يادگيري افراد جامعه است . با وجود اينترنت و سايت هاي مختلف آموزشي ، بازهم طراحي سايت اين چنيني حس ميشود .

اهميت به آموزش نه فقط در ايران بلكه در كل دنيا با ارزش ميباشد بطوريكه امروزه بسياري از افراد آنلاين در فضاي مجازي و وب سايت ها به دنبال موسسات آموزشي خود و حتي دانشگاه هايي ميگردند كه بتوانند در آن مركز آموزشي به ادامه تحصيلات خود بپردازند. آنها حتي در كشورهاي ديگر هم به دنبال مركز آموزشي مورد نظر خود ميگردند تا در نهايت پذيرش مربوط به رشته مورد علاقه شان را گرفته و به ادامه تحصيل مشغول گردند.
بنابراين نتيجه ميگيريم كه اين دسته از افراد نميتوانند در ابتدا به تمام پاسخ سوالات خود به صورت حضوري و حتي تلفني برسند. ابتدا آنها آدرس وب سايت مورد نظر را پيدا نموده و در نهايت با پيدا نمودن گرايش خود در وب سايت مركز دانشگاهي ميتوانند براي آينده خود برنامه ريزي نمايند. در نتيجه نداشتن يك وب سايت ايده آل براي چنين مراكزي حتي موسسات كوچك و يا داشتن وب سايت بسيار بد با طراحي و كاربري نامفهموم ميتواند يك عيب بسيار بزرگ محسوب گردد.
در ابتدا ميتوانيد دانشگاه و موسسه آموزشي خود را به خوبي معرفي نماييد و تمام بخشها و دپارتمان هاي موجود در آن را به كاربران وب سايت خود معرفي نماييد. همچنين ميتوانيد دروس آموزشي و ترم هايي كه در اين دپارتمان ها در حال برگزاري ميباشد را به خوبي براي مخاطبان خود معرفي نماييد. به ياد داشته باشيد يكي از جذابترين بخشها در اين قسمت معرفي استادان هر يك از دپارتمان ها ميباشد. مطمئن باشيد كه اين بخش ميتواند براي دانشجويان بسيار مهم باشد و باعث ميگردد آنها دائما به وب سايت و اين بخش سر بزنند و بازديد وب سايت شما در افزايش دهند.

همچنين ميتوانيد به عنوان يك بخش كلي ،آخرين اخبار و اتفاقات و رويدادها در دانشگاه و موسسه آموزشي را به دانشجويان اطلاع بدهيد و البته در دل همين بخش تابلوي اعلانات مجازي هم ميتواند يكي از مهمترين بخشها باشد. اطلاعيه ها و جلسات و بسياري از مواردي كه لازم است تا اطلاع رساني گسترده اي به دانشجويان و اساتيد صورت گيرد را ميتوانيد در اين قسمت طراحي و پياده سازي نماييد. مطمئن باشيد كه دانشجويان بايد از قوانين و مقرراتي كه در دانشگاه حكم فرما ميباشد اطلاع و آگاهي داشته باشد, بنابراين اين بخش هم ميتواند در همين قسمت طراحي و پياده سازي گردد.
ايجاد تقويم آموزشي و كلاسهاي در حال برگزاري هم ميتواند بازديد كنندگان و طرفداران خودش را داشته باشد. چرا كه حتي افرادي كه هنوز در موسسه يا دانشگاه مورد نظر ثبت نام نكرده اند هم دوست دارند تا بدانند كه كلاسها در چه سطحي و با چه گسترده اي قرار است كه برگزار گردد. بنابراين طراحي و پياده سازي اين بخش بسيار حساس و تاثير گذار باشد.

همچنين سمينارها و جلساتي كه در دانشگاه هم در حال برگزاري ميباشد با تمامي جزئيات مربوط به آن را هم ميتوانيم به سمع و نظر بازديد كنندگان برسانيد. بسياري از دانشجويان به دليل نداشتن وقت و يا نداشتن كلاس در زمان برگزاري سمينار شايد در محل دانشگاه حضور نداشته باشند.

بنابراين براي اين دسته از افراد ميتوانيد با قرار دادن ويدئو مربوط به جلسه و يا سمينار ميشود كه آنها را راضي و خشنود نماييد. البته براي اين سرويس ميتوانيد كه در ابتدا بخواهيد كه كاربران در وب سايت ثبت نام نمايند تا مشخصات و اطلاعات تماس آنها را هم داشته باشيد. البته تمامي دانش پذيران در نهايت در وب سايت ثبت نام خواهند نمود تا از طريق پنل كاربري خود بتوانند به نمرات و انتخاب واحد ها و صورتحساب هاي خود دسترسي پيدا نمايند.

چه امكاناتي در طراحي سايت دانشگاه ها و موسسات بايد وجود داشته باشد ؟ 

تابلوي اعلانات
اخبار جديد دانشگاه و مديريت
بخش قوانين و آئين نامه ها
بخش فرهنگي و تربيتي
 سيستم ثبت مشخصات دانش پذيران و اساتيد
بخش مقالات و مطالب برگزيده داشنجويان و دانش پذيران

منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۸:۴۷

تالارهاي پذيرايي ، از جمله كسب و كار هايي هستند كه كم و بيش با آنها سروكار داشتيم . قطعا داشتن سايت و طراحي سايت متناسب با اين كسب و كار ها ميتواند يك مزيت رقابتي خود به حساب بيايد . در ادامه به روند طراحي سايت تالار پذيرايي خواهيم پرداخت .

امروزه در هر مراسم شادي و حتي عزا بايد به دنبال محل و اقامتگاهي باشيم تا مهمانان با راحتي تمام به انجام مراسمات خود بپردازند. بنابراين پيدا نمودن يك تالار پذيرايي با بهترين شرايط و خدمات و سرويس ها مهمترين قدم براي انجام آن ميباشد. يكي از اولين جاهايي كه شايد به ذهن هر كسي برسد اينترنت و فضاي مجازي باشد. چراكه در اين محيط بسيار راحت و با صرف مدت زمان كمتري ميتوانيم تالار پذيرايي را پيدا نموده و با يادداشت آدرس و شماره تلفن هاي آن براي بازديد محل مورد نظر و تالار مربوطه اقدامات اوليه خود را انجام دهيم.
بنابراين معرفي تالار پذيرايي  خود ميتواند اولين هدف براي داشتن يك وب سايت خوب با طراحي سايت مناسب و مشتري پسند باشد. معمولا در چنين وب سايت هايي ميتوانيم با طراحي صفحه اي، آدرس دقيق به همراه نقشه به همراه شماره تماس را قرار داد و همچنين سرويسي را تهيه نمود تا كاربران به صورت آنلاين وقت ملاقاتي را بگيرند تا از محل مورد نظر شما بازديد بعمل آورند.

نمايش آنلاين منوهاي غذايي و دسرها و پيش غذاها با توضيحات كامل آنها به همراه تصاوير وابسته به آنها ميتواند بخش بسيار جذابي براي بازديد كنندگان وب سايتتان باشد. چرا كه در نهايت حتي در مراجعه حضوري مشتريان از شما اين اطلاعات خواهند خواست. بنابراين شما ميتوانيد پيش دستي نموده و خودتان با فرمت و قالب بسيار متنوع و حتي اشتها برانگيز, آن را به مخاطبان خود نمايش دهيد. البته به ياد داشته باشيد دسته بندي موضوعي و كاربرد هر يك از منوها براي كاربران بسيار مهم ميباشد. حتي براي آنها بسيار مهم است كه قيمت هر يك از منوها چقدر خواهد شد.
فراهم نمودن رزرو آنلاين و حتي پرداخت وجه مربوطه هم ميتواند يكي از قسمتهاي جديد در وب سايت شما باشد. حتي اگر مشتريان با حضور در محل تالار پذيرايي شما موافقت نمودند كه با شما قراردادي را امضاء نمايند در نهايت ميتوانيد از آنها درخواست نماييد كه اين كار را از طريق وب سايت  به صورت آنلاين انجام دهند.

همچنين در حين طراحي سايت با طراحي صفحه اي به نام خاطرات كه در آنها يك گالري عكس بسيار زيبا رضايت مشتريانتان را نمايش بدهد در حرفه اي بودن تالار شما بسيار موثر خواهد بود.  در اين گالري تصوير هم ميتوان البته با اجازه مشتريان قبلي خود تصاويري از مراسم آنها نمايش دهيد تا باز هم حرفه اي بودن در يك تالار پذيرايي را ببينند و به شما اطمينان بيشتري نمايند. در طراحي و ايده پردازي اين قسمت حتما مشاوره هاي لازمه را به شما خواهيم داد.
البته وجود اخبار مربوط به تالار و قرار دادن جملات تبليغاتي از طرف صاحب وب سايت تالار هم ميتواند در نهايت در جلب و جذب بازديد كننده تاثير بسيار زيادي را داشته باشد. دراين قسمت حتي ميتوانيد برنامه هاي آتي تالار را نمايش دهيد تا مشتريان شما برنامه ريزي دقيق تري براي رزرو تالار خود داشته باشند.

در طراحي سايت تالار پذيرايي اصولا امكانات زير قرار ميگيرد  :

معرفي خدمات تالار
نمايش منوي آنلاين غذاها
رزرو آنلاين تالار با قابليت هاي پرداخت آنلاين
بخش اخبار و اطلاعيه هاي تالار
ثبت خاطرات و تجربيات از تالار
نمايش جدول برنامه هاي تالار

اگر صاحب كسب و كار تالار پذيرايي هستيد ! پس از رقباي خود عقب نباشيد ! با طراحي سايت ، از رقباي خود پيشي بگيريد و كسب و كاري پررونق تر داشته باشيد .

 

منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۵:۰۰

امروزه با وجود اينترنت و كمبود وقت ، دوست داريم دركمترين زمان و وقت ممكن به بيشترين اطلاعات دست پيدا كنيم و البته اين كار با وجود موتورهاي جستجو قوي مانند گوگل امكان پذير هست . در ادامه به بررسي طراحي سايت آموزشي ، كه يكي از راه هاي نوين و جذاب براي آموزش به مخاطبان هست با شما همراه هستيم.

ارائه آموزش و محتويات آموزشي در هر جا و زمان و مكاني براي استفاده كنندگان از آن بسيار مهم بوده است. مخصوصا كه اين اطلاعات گرانبها به صورت آنلاين ارائه گردد. در حال حاضر موسسات آموزشي بسيار زيادي در سطح تهران و شهرستانها در حال فعاليت ميباشند كه رقابت آنها نه تنها بر سر جذب بيشتر و ارائه سرويس هاي بهتر به دانشجويان ميباشد ، بلكه به ارائه سرويس هاي بهتر در فضاي مجازي و وب سايت خودشان ميباشد.
ميتوانيد با انجام يك جستجوي ساده در اينترنت به اين نكته برسيد. بنابراين حتي اگر شما هم كه در حال خواندن اين مقاله هستيد و موسسه آموزشي شما هنوز گمنام ميباشد و پول زيادي هم براي تبليغات دوست نداريد كه خرج كنيد، داشتن يك وب سايت با طراحي سايت ايده آل و جذاب و دانشجو پسند را به شما توصيه ميكنيم. 

دانشجويان امروزه قبل از اينكه به صورت حضوري به موسسه اي بروند, با ديدن وب سايت آن موسسه آموزشي از روند كاري و سرفصل دروسي كه در حال برگزاري آن هستند اطلاع پيدا نموده و اين حتي ميتواند تنها ملاك تصميم گيري براي آمدن به محل موسسه شما باشد.
برگزاري كلاسها به صورت آنلاين و كاملا مجازي از بزرگترين اهداف راه انداري چنين وب سايت توسط شما ميتواند باشد چرا كه امروزه طرفداران خاص خودش را ميتواند داشته باشد. نداشتن وقت كافي يا دور بودن از موسسه آموزشي شما ميتواند از مهمترين دلايل برگزاري كلاسها به صورت آنلاين باشد. يادتان نرود تنها داشتن سايت كافي نيست ، بلكه طراحي سايت درست نيز لازمه موفقيت هرسايتي است .

يك طراحي سايت آموزشي چه امكانات پيش فرضي دارد ؟

اعلام دوره هاي آموزشي و دسته بندي آنها و ارائه نسخه دانلود شدني آن به كاربران آنلاين وب سايت
ثبت نام به صورت آنلاين و دريافت شهريه توسط درگاه بانكي و ...
گرفتن آزمونها به صورت آنلاين و اعلام نتيجه آزمون در همان لحظه
كتابخانه به صورت آنلاين و گرفتن آبونماه براي استفاده از كتابها و دانلود آنها
نمايش اخبار و مقالات در جهت بالا بردن كاربران و جذب بيشتر آنها


چه سرويس هايي در طراحي سايت آموزشي لازم است  ؟

اخبار آموزشگاه و ساير اخبار مرتبط
اعلام دوره هاي آموزشي در حال برگزاري و دوره هاي آموزشي آتي
برنامه زمان بندي كلاس ها
ثبت نام آنلاين و پرداخت شهريه به صورت آنلاين
صدور گواهينامه و اعلام نتايج
دانلود پاورپوينت اساتيد و نمونه سوالات

منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۳۰:۴۰

ميگويند كه هنر نزد ايرانيان است و بس !  پس اگر كار هنري ميكنيد ، حتما بايد با طراحي سايت آتليه نيز آشنايي داشته باشيد و بدانيد كه تا چه حد ميتواند در روند رشد كسب و كار شما تاثير مثبت بگذارد .

واقعا ميتوان دريافت كه هنر ايران در همه ادوار بسيار گران بها بوده است و اين امر مهم بايد به تمام جهانيان به خوبي نشان داده شود. امروزه يك هنرمند در يك گوشه اي از جهان يك اثري را خلق ميكند كه شايد اصلا توقع اين را نداشته باشد كه اثرش تا چند هفته يا ماه در كل دنيا ميليون ها بار و يا حتي ميلياردها بار ديده ميشود و در رابطه با آن هم نظر ميدهند. بنابراين اين نتيجه را ميتوان گرفت كه اثر و توان اينترنت امروزه بر هيچ كسي پوشيده نيست.


اگر يك هنرمند هستيد و حرفه عكاسي و داشتن يك آتيله عكاسي از كسب و كارهاي اصلي شما محسوب ميگردد و هنوز يك وب سايت كوچك را هم براي خود نداريد پس بهتر است تا از همين حال به فكر آنلاين كردن كسب و كار خود و پيوستن به جمع ديجيتالي ها باشيد !  درست است كه زمان را از دست داده ايد و رقباي شما فاصله نسبتا زيادي در فضاي مجازي از شما گرفته اند ، ولي با خواندن دقيق ادامه همين مقاله ميتوانيد اين فرصت از دست رفته را جبران نماييد و يك طراحي سايت خوب و مناسب براي خود داشته باشي.

همانطور كه ميدانيد داشتن نمونه كار درهر كسب و كاري خصوصا حوزه هنري حائز اهميت است پس نمايش نمونه كارهاي منتخب و كلي كه به صورت مناسب و حتي گرافيكي به كاربرانتان نمايش داده ميشود ميتواند كسب و كار شما را در فضاي مجازي بهبود بخشيده و حتي در اين زمينه شما را  موفق گرداند. پس در طراحي سايت آتليه و گالري حتي ميتوان در اين قسمت نمونه كارها را دسته بندي و طراحي نمود  و بر حسب تاريخ و .... نمايش داد. در اين قسمت حتي ميتوانيد توضيحات كاملي از نمونه كارهاي هنري و سبك آن بدهيد تا خوانندگان شما لذت خواندن مطلب را در وب سايت شما از دست ندهند. فرصت مناسب خواهيد داشت تا در اين قسمت حتي قيمت اثر هنري خود را به معرض نمايش بگذاريد.


رسم بر اين است تا بسياري از آتليه هاي عكاسي اگر از فرد مشهوري در آن آتليه عكسي گرفته است, آن را پشت ويترين مغازه خود قرار ميدهند تا مشتريان با ديدن تصوير مربوطه كه براي آنها بسيار آشنا هم ميباشد به داخل مغازه مراجعت نمايند. دقيقا همين اتفاق هم ميتواند در وب سايت و طراحي سايت  آتليه عكاسي شما بيافتد. به طوريكه در صفحه اصلي و به صورت اسلايد شو با افكت مناسب و كاربر پسند ميتوانيم چنين تصاوير زيبا را به كاربران آنلاين وب سايتتان نمايش دهيم.

همچنين حتما برنامه اي براي نمايش كاتالوگها و تعرفه قيمتهاي خود در وب سايت داشته باشيد. همه ميدانيم كه هنر عكاسي رشته ها و گرايشهاي بسيار زيادي دارد مانند عكاسي صنعتي يا عكاسي كودك و غيره. بنابراين هر يك از اين گرايشها ميتواند تعرفه ها و نمونه كارهاي مخصوص به خودش را داشته باشد.
همچنين ميتوانيد در يكي از صفحات طراحي وب خود در مورد مدارك و certificate هايي كه در زمان هاي مختلف اخذ نموده ايد صحبت نماييد تا كاربران آنلاين بيشتر و بهتر به شما اطمينان نمايند. حتي اين امكان در اين صفحه و بسياري از صفحات وجود خواهد داشت كه كاربران بتوانند محصولات و صفحات را به دوستان خود معرفي نمايند و با آنها به اشتراك بگذارند.

 بنابراين پياده سازي اين قسمت در رونق كسب و كار شما تاثير بسيار زيادي خواهد داشت. ورود و وجود كاربران جديد در هر روز باعث خواهد شد تا رتبه شما در كل دنيا و حتي ايران ارتقاء پيدا نموده  تا كاربران به شما و وب سايت خوبتان اطمينان بيشتري نمايند.


معمولا تجربه نشان ميدهد كه در طراحي يك وب سايت آتليه عكس ميتوان چنين سرويس ها و خدماتي را ارئه نمود كه عبارتند از :

نمايش كاتالوگ آنلاين براي تمامي خدمات
درج تعرفه خدمات در صورت درخواست مديريت آتليه
بخش مقالات و اخبار مرتبط با آتليه
پرداخت آنلاين براي هزينه ها
از اين لينك ميتوانيد به تمامي آيتم هاي تخصصي طراحي سايت آتليه دسترسي داشته باشيد

معمولا در يك وب سايت هنري و مخصوصا وب سايت آتليه وجود عناصر مختلف وب سايت هاي متداول مانند اسلايد شو و گالري عكس حرفه اي و نسخه چاپي و مهمتر از همه اينها امكانات فروشگاهي مانند سفارش و پرداخت آنلاين هم ميتواند از نقاط بسيار مثبت در يك وب سايت آتليه عكاسي باشد.
فرصت را از دست ندهيد و بر روي همين لينك براي شروع مراحل مقدماتي طراحي سايت آتليه عكاسي اقدام نماييد.

 

منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۳۴:۰۴
روند طراحي سايت و تكنولوژي هاي به كار رفته در آن ، قيمت سايت را رقم ميزند . در اين مقاله ميخواهيم به بررسي عوامل موثر بر قيمت طراحي سايت مي پردازيم .
 
برخي عوامل مهم در تعيين قيمت طراحي سايت : 
 

1-استاتيك يا دايناميك بودن در طراحي سايت

استاتيك يا ايستا بودن و دايناميك يا پويا بودن يكي از عوامل موثر برقيمت طراحي سايت است . برخي از كسب و كار ها فقط نياز به معرفي شدن دارند و در روند طراحي سايت شان نياز به تغييرات ندارند اما برخي از كسب و كار ها نياز به تغييرات هرروز در وبسايت دارند . پس اين روند طراحي سايت اين دو كسب و كار باهم تفاوت دارند و قطعا قيمت طراحي سايت نيز فرق ميكند .

2-استفاده از سيستم هاي مديريت محتواي آماده يا اختصاصي در طراحي سايت

در طراحي سايت ، استفاده از سيستم هاي مديريت محتوا آماده مانند وردپرس و جوملا يا استفاده از سيستم مديريت محتواي اختصاصي نيز يكي عوامل مهم و تاثير گذار بر قيمت طراحي سايت است .

3-عناصر گرافيكي و امكانات سايت

هرچه ميزان استفاده از عناصر گرافيكي بيشتر باشد وهمچنين هرچقدر سايت امكانات بالاتري داشته باشد قيمت طراحي سايت بالاتر مي رود. 

4-اعتبار شركت وپشتيباني

شركت هاي معتبر با سوابق زياد و پشتيباني خوب معمولا قيمت هاي بالاتري نسبت به شركت هاي نوپا يا اشخاص در خواست مي كنند.اميدوارم اين مقاله براي دوستانم در اين انجمن مفيد بوده باشد. 

برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۵۱:۰۹

به هنگام طراحي سايت و بهينه سازي سايت بايد به طراح وب خود نيز توجه خاصي بكنيد . چون اين طراح سايت شماست كه ميتواند تاثيري در وبسايت شما ايجاد كند كه كاربران را جذب كند . در ادامه به سه دليل براي اعتماد به طراح وب براي مشاوره اشاره ميكنيم .

اگر شماهم نميدانيد چرا به يك مشاوره خوب نياز داريد به اين سه نكته توجه كنيد :


1- ياد گيري طراحي سايت در طول زمان ؛يكي از مهمترين نكات بكارگيري طراح وب مجرب است . همانطور كه اينترنت در طول زمان تغيير زيادي كرده است ، طرز فكر مردم نيز درباره طراحي سايت هم متحول شده است . كسي كه تجربه بالايي داشته باشد ، با نحوه رشد و توسعه الگوهاي طراحي سايت آشناست و ميداند كه كدام موفق اند . اين تجربه باعث ميشود تا سايت شما موفق تر باشد و در طراحي سايت نيز بروز باشد و تجربه كاربري بهتري براي مخاطب فراهم كند .


2- درك بهتري از نحوه اثر طراحي وب بر ژانر؛ همينطور كه اينترنت رشد ميكند، خيلي از موارد نيز  روي رفتار كاربران در اينترنت اثر ميذارد .  درك و تجربه اين تغييرات به طراح وب كمك ميكند تا پيغام وب سايت شما را بهتر به مخاطب القا كند .  مخاطب شما ممكن است رنج وسيعي از كاربران مختلف را دربر بگيرد . شما بايد بتوانيد  سايت خود را به گونه اي طراحي كنيد كه بهترين نتيجه و بيشترين اثربخشي را داشته باشد .


3- رزومه اي پر از تجارب كاري متنوع؛ كسي كه تجربه زيادي دارد ، يعني با رنج وسيعي از مشتري هاي مختلف كار كرده است . از وب سايتهاي حرفه اي گرفته تا تجارت آنلاين و همه انواع و اقسام سايت هاي مختلف را طراحي كرده است .

 

منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۱۸:۱۴

اگر شماهم يك كسب و كار سنتي داريد و اين نياز را در خود حس كرده ايد كه بايد به سمت الكترونيكي شدن و دنياي وب قدم برداريد ، بايد بگوييم كه كار درستي انجام داده ايد ! چراكه فضا و دهكده جديدي از مشتريان منتظر ارائه خدمات شما هستند . در ادامه همراه با سارين وب باشيد . 

چنانچه شما تصميم گرفته باشيد تا طراحي سايت شخصي يا طراحي سايت شركتي براي خود داشته باشيد، پيش از هر چيز و هر اقدامي، لحظه اي درنگ كرده و درباره محاسن و معايب اين ايده با خود كمي فكر كنيد. از خودتان سئوالات زير را بپرسيد و سعي كنيد جوابي قانع كننده به آنها بدهيد:

- چرا نياز به وب سايت و طراحي سايت متناسب با كسب و كارم دارم؟
- محاسن داشتن يك وب سايت و طراحي سايت مناسب براي من چيست؟
- معايب داشتن يك وب سايت براي من چيست؟
- چه ميزان مي خواهم براي اينكار هزينه نمايم؟ ( برآورد تقريبي هم كافيست )
- آيا هدف من از داشتن وب سايت، هدفي بلند مدت است يك تنها هدفي كوتاه مدت؟
- طراحي سايت من از كدام نوع است؟ طراحي سايت شخصي، فروشگاهي، شركتي، سازماني، و يا اجتماعي؟
- آيا من وقت كافي براي مديريت كردن يك سايت را دارم؟
- آيا در سايت من، بازديد كنندگان مي توانند نظر دهند و يا سيستم ثبت نامي وجود دارد؟
- چه طرحي را براي وب سايتم در نظر گرفته ام؟
- آيا دوست داريد وب سايت تان همانند ديگر وب سايت ها باشد يا چيزي متفاوت از ديگر وب سايت ها؟
- آيا محتوا و متون وب سايت من، آماده هستند؟
- آيا مي دانم چه بخش هايي براي اين وب سايت مورد نياز است؟
- حدس مي زنيد پس از 1 ماه، 6 ماه، و 1 سال، چند بازديد كننده در روز خواهيد داشت؟
اينها تنها بخشي از سوالاتي است كه شما قبل از راه اندازي يك وبسايت يا طراحي سايت نياز است تا به آن پاسخ درست بدهيد . اما نگران جواب دادن نباشيد ! چرا كه كارشناسان سارين هميشه و هرلحظه دركنار شما هستند و با مشاوره درست به شما كمك ميكنند تا طراحي سايت مناسب با كسب و كار خود را داشته باشيد . 

قبل از آنكه سفارش طراحي سايت داشته باشيد ، متون وب سايت تان را آماده كنيد و برروي بخش هاي مختلف وبسايت تان فكر كنيد . 

 

جواب همه سوالاتم را ميدانم ، حالا چكار كنم ؟ 

تبريك ميگوييم ! اگر شما جواب سوالات بالا را ميدانيد ، وقت آن است كه كسب و كار خود را به سمت ديجيتالي شدن برده و به دنياي كسب و كار هاي مدرن سلام كنيد !

سارين وب با بهره گيري از آخرين متد تكنولوژي طراحي سايت و وجود كارشناسان مجرب و خبره در اين قضيه ، دركنار شما از ابتداي مسير تا انتهاي راه خواهدبود و كمك ميكند تا بهترين راه براي حضور موثر در اينترنت را براي شما برنامه ريزي و پياده كند .

 

 منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۴۲:۰۷

اگر مديريك سايت هستيد و از عمر وبسايت شما بيش از 6ماه ميگذرد ، حتما مايل خواهيد بود تا در روند طراحي سايت خود تغييراتي را اعمال كنيد . قبل از اعمال تغييرات در طراحي سايت بايد به چند نكته خيلي مهم توجه داشته باشيد . اين نكات در طراحي سايت ميتواند تاثيرات مثبت و شگرفي بگذارد  .در ادامه همراه با سارين وب باشيد تا اين نكات را بررسي كنيم . 


1 - قبل از تغيير در طراحي سايت ، دليل قانع كننده بيابيد !


به طور كلي، بازديدكنندگان دائمي وبسايت ها، تغييرات بسيار عمده و سنگين را نمي پسندند، زيرا، پس از مدت ها كاركردن با سايت، اكنون ديگر با خصوصيات سايت آشنا شده اند و به خوبي مي دانند چگونه در سايت مانور دهند و به اهداف خود برسند.

بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه ايجاد تغييرات مكرر بدون دليل مي تواند آمار بازديدكنندگان وبسايت را تا حد قابل توجه اي كاهش دهد. اين بدين معني نيست كه شما اصلا حق نداريد طراحي سايت خود را به هيچ وجه تغيير دهيد.

بلكه بايد سعي كنيد هنگام ايجاد تغيير و تحول در طراحي سايت خود، با قرار دادن عناصر ناوبري سايت در مكان هاي استاندارد، مشكلات احتمالي بازديدكنندگان را به حداقل برسانيد. براي مثال، نوارهاي منوي ناوبري [نويگيشن]، همواره در ستون چپ، ستون راست، بالا و يا پايين ميليون ها وبسايت در سرتاسر جهان قرار دارند.

اگرچه، هيچ قانوني درباره مكان اين عناصر وجود ندارد، اما قرار دادن اين عناصر در مكان هاي رايج بدين معني است كه حركت كاربران را تا حد ممكن سهل و آسوده نماييد.

 

در زير به برخي از دلايل خوب براي ايجاد تغيير در طراحي سايت ميپردازيم  :

بهتر شدن ظاهر سايت از لحاظ استفاده براي كاربر و مشتري شما


طراحي سايت مجدد به منظور بهبود كاربري آن براي مشتريان، مي تواند دليل كاملا مناسب و ارزشمندي براي ايجاد تغيير باشد. در واقع، ايجاد تغيير در طراحي سايت با اين منظور، نه تنها آمار بازديدكنندگان را كاهش نخواهد داد بلكه با بهبود تجربه كاربران، باعث افزايش آمار بازديدكنندگان و كاربران سايت نيز خواهد شد.


امكان افزايش دسترسي بيشتر به سايت شما


مانند دليل بالا، ايجاد تغيير با هدف افزايش دسترسي به سايت نيز مي تواند دليل خوبي براي طراحي مجدد باشد. به طور كلي، چنين تغييري مي تواند باعث بهبود وضعيت سايت از نظر موتورهاي جستجو نيز شود.


بهتر كردن وضعيت سايت از نظر موتورهاي جستجو يا همان سئو و بهينه سازي


دليل مناسب ديگر براي ايجاد تغيير اين است كه بخواهيد وضعيت سايت را از لحاظ قابل جستجو بودن در موتورهاي جستجو بهبود بخشيد.


2 - سعي كنيد كمترين تغييرات را در URL ها داشته باشيد.


در هنگام طراحي سايت مجدد، بسياري از وبمسترها احساس مي كنند كه بايد از اين فرصت استفاده كنند و URLهاي قديمي يا ضعيف، و يا ساختار وبسايت را تعمير نمايند.

براي مثال، شايد در طول زمان، متوجه شده باشيد كه مي توانيد با قراردادن برخي از فايل ها در يك دايركتوري (فولدر)، سايتتان را منطقي تر سازماندهي كنيد. يا شايد بخواهيد نام فايل هاي برخي از صفحات را عوض كنيد تا بهتر بتوانند به محتويات خود اشاره داشته باشند و يا آنها را توصيف كنند.

در هنگام طراحي سايت، بايد مراقب باشيد كه چنين تغييراتي را انجام ندهيد.


به طور كلي، تغيير URL ها و ساختار سايت، ايده مناسبي نيست.

به ياد داشته باشيد، هنگامي كه URLها را تغيير مي دهيد، در واقع اعتباري كه صفحات قديمي شما در موتورهاي جستجو بدست آورده بودند از دست مي رود. اگرچه به صورت كامل از دست نمي رود، اما با اين وجود اگر احساس مي كنيد كه بايد يك صفحه قديمي را تغيير دهيد، مي توانيد اين كار را انجام دهيد. در اين زمينه، گذاشتن يك لينك در صفحه قديمي كه به لينك جديد اشاره داشته باشيد، كافي نيست.

بايد به علاوه، به موتورهاي جستجو و بازديدكننگان اشاره كنيد كه صفحه قديمي شما براي هميشه تغيير مكان داده است.


به طور كلي، تغيير URL ها و ساختار سايت، ايده مناسبي نيست. به ياد داشته باشيد، هنگامي كه URLها را تغيير مي دهيد، در واقع اعتباري كه صفحات قديمي شما در موتورهاي جستجو بدست آورده بودند از دست مي رود.

اگرچه به صورت كامل از دست نمي رود، اما با اين وجود اگر احساس مي كنيد كه بايد يك صفحه قديمي را تغيير دهيد، مي توانيد اين كار را انجام دهيد.

در اين زمينه، گذاشتن يك لينك در صفحه قديمي كه به لينك جديد اشاره داشته باشيد، كافي نيست. بايد به علاوه، به موتورهاي جستجو و بازديدكننگان اشاره كنيد كه صفحه قديمي شما براي هميشه تغيير مكان داده است.


3 - تغييرات لازم در زمينه ظاهر سايت را فقط از طريق اصلاح فايل هاي CSS ايجاد كنيد.


اگر براي مديريت ظاهر سايت خود، از CSS استفاده مي كنيد و فقط مي خواهيد ظاهر سايت خود را تغيير دهيد، مي توانيد با كمترين كار، و فقط با اصلاح فايل CSS، اين كار را انجام دهيد. از آنجايي كه شما مجبور نيستيد به تك تك صفحات خود برويد و آنها را اصلاح كنيد، لذا ايجاد چنين تغييراتي در وبسايت، كاري ساده است


4 - يك ويرايشگر وب مناسب يا يك برنامه جستجو و جايگزين خوب تهيه كنيد.


بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه اين آخرين باري نخواهد بود كه طراحي سايتتان را تغيير مي دهيد. همان طور كه ديناميك وبسايت ها عوض مي شود، سليقه ها نيز تغيير مي كند.

و همچنين با گذشت زمان، و افزايش تجربه، ممكن است متوجه شويد كه چيزهايي كه زماني فكر مي كرديد ايده هاي خوبي هستند، اكنون مانع رشد سايتتان شده اند. در نتيجه مي توان گفت كه همين طراحي مجددي كه اكنون انجام مي دهيد، نهايتا در آينده، باز نياز به تغيير و طراحي مجدد پيدا خواهد كرد.


يك راه حل ديگر براي كاهش زحمت ها و دردسرهاي زمان طراحي مجدد، اين است كه از يك ويرايشگر وب بسيار حرفه اي استفاده كنيد كه مخصوص ايجاد چنين تغييراتي ساخته شده است. (Microsoft Expression Web) و (Dreamweaver) دو نمونه از چنين ويرايشگرهايي هستند.

اين ويرايشگرهاي حرفه اي، با ابزارهاي بسيار پيشرفته مديريت وبسايت، شما را قادر مي سازند، تنها با يك صفحه (template) ، طراحي وبسايتتان را عوض كنيد و مي توانند تمامي آن تغييرات را به صورت خودكار در سرتاسر وبسايت تكرار كنند. اگر ترجيح مي دهيد، خودتان به صورت دستي و با استفاده از HTML و CSS، وبسايتتان را ويرايش كنيد، پس بايد يك برنامه جستجو و جايگزين را در كنار ويرايشگر متن خود داشته باشيد.

چنين برنامه هايي، امكانات متعددي را براي شما فراهم مي كنند و شما قادر خواهيد بود كه عبارت هاي متني را به سادگي و با كارآمدي بيشتري، جايگزين نماييد.


5- سعي كنيد قبل از ايجاد تغيير، تاثير طراحي سايت را درك و آن را بيازماييد.


اگر طراحي مجدد سايت شما بسيار عمده و اساسي است، پس قاعدتا بايد يك تاثير مهمي در وبسايت شما داشته باشد. طراحي مجدد مي تواند ترافيك سايت شما را كاهش يا افزايش دهد.

براي مثال، ممكن است بازديدكنندگان، اكنون برخي از صفحات كه كاملا در سايت شما مدفون بودند را بيابند، و يا امكان دارد اصلا ديگر نتوانند آن صفحات را بيابند.

شما مي توانيد با استفاده از آمار سايت خود [web statistics] و بررسي مسير بازديدكنندگان، بر اين امر نظارت داشته باشيد. طراحي سايت مجدد همچنين مي تواند باعث افزايش يا كاهش درآمد تبليغات يا فروش شما شود. در واقع، بايد قبل از طراحي مجدد، از نحوه استفاده بازديدكنندگان از سايت خود آگاه باشيد.

يك روش براي پيشگيري از نوسانات يا افت شديد ارزش وبسايت اين است كه طراحي مجدد را براي يك دوره زماني محدود بر روي تعداد كمي از صفحات اعمال كنيد و تاثيرات آن بر روي آمار و درآمد سايتتان را بررسي كنيد.


6- قبل از طراحي مجدد، حتما از وبسايت خود بك آپ بگيريد.


قبل از ايجاد هر گونه تغيير در طراحي سايت، توجه به اين نكته بسيار مهم است كه از وبسايت خود يك بك آپ بروز شده را نگاه داري كنيد. با اين روش، در صورت نارضايتي از طراحي مجدد، مي توانيد به آساني به حالت قبلي بازگرديد.

براي مثال، اگر متوجه شديد كه درصد زيادي از بازديدكنندگان شما ديگر به صفحات سفارش شما نمي روند، شما مي توانيد در صورت داشتن بك آپ، فورا صفحات قديمي خود را آپلود كنيد و بررسي كنيد كه ظاهر يا ساختار جديد چه مشكلي داشته است كه باعث چنين افتي شده است.

طراحي مجدد، براي بسياري از وبمسترها، امري حقيقي است. در نظر داشته باشيد كه نكات اشاره شده در اين مقاله مي تواند اختلالات و مشكلات بعد از طراحي مجدد را به حداقل برساند.

 طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۳۹:۰۶

با پنجمين قسمت از آموزش سئو در سال 2017 در خدمت شما هستيم . در اين قسمت قصد داريم تا شما را با مهم ترين كار در سئو يعني تحقيق درباره كلمات كليدي آشنا كنيم . در ادامه همراه با سارين وب باشيد. 

بعد از طراحي سايت و پياده سازي وبسايت بايد به فكر جذب ترافيك و سئوي خود باشيد . اگر سايت شما براي كلمات كليدي غلط رنك بگيريد تنها وقت خود و تلاش خود را هدر داده ايد چرا كه بازدهي و ترافيكي را براي شما به دنبال نخواهند داشت.

اگر رقابتي بودن كلمات كليدي را بررسي نكنيد باز هم زمان و تلاش خود را هدر داده ايد و روي كلمه كليدي به خصوصي كار مي كنيد و خواهيد ديد كه با رنكي كه انتظار داشته ايد بسيار فاصله دارد چرا كه بسيار رقابتي است و حتي آمدن به صفحه اول هم فاصله دارد.

دو دليل بالا موفقيت آميز بود پروژه هاي سئو و تصميم گيري در مورد آن ها را مشخص مي كنند.

 
4 نوع كلمات كليدي عبارتند از :

Head-term Keywords : اين كلمات كليدي كوتاه هستند مانند : دانلود بازي

Long-tail Keywords: كلمات كليدي كه بيشتر از چند واژه دارند مانند: دانلود بازي فيفا 2017 براي كامپيوتر

Navigational Keywords: كلمات كليدي كه براي نشان دادن يك سايت يا برند خاص به كار مي روند مانند: فيس بوك، يوتيوب، جيميل، الكسا

Informational Keyword: كلمات كليدي هستند كه در براي پيدا كردن در تاپيك خاص استفاده مي شوند براي مثال در ابتدا يا اواسط جمله از كلمه چه طور و چرا و چه تعداد و ترين ها استفاده مي كنيم.

Transactional Keywords: كلمات كليدي كه توسط مشتريان در گوگل جستجو مي شوند و به يك فعال تجاري ختم مي شوند مانند خريد پوشاك

 
در بيشتر موارد هدف قرار دادن head-term ها  و navigational ها براي برندها بسيار سخت است و ارزش زمان و كوششي كه انجام مي شود را ندارد اگر هم ترافيك بالايي داشته باشند از اين طرق احتمال ختم شدن به خريد پايين است اما Long tail ها و informational ها و همچنين transactional ها كلمات كليدي خوبي هستند كه در بيشتر پروژه هاي سئو از آن ها استفاده مي شود كه به مشتري بيشتري هم ختم مي شوند.

 
دقت كنيد مرتبط بودن حياتي است حتماخاطرات باشد و در تهيه ليست كلمات كليدي موارد لازم را رعايت كنيد.

قبل از اينكه كلمات كليدي خود را از گوگل جستجو كنيد لازم كه كلمات مرتبط با كسب و كار خود را روي كاغذ بياوريد.

براي مثال اگر كسب و كار شما فروش پوشاك مردانه است كلمات كليدي شما به شرح زير مي تواند باشد :

خريد پوشاك مردانه

خريد آنلاين پوشاك مردانه

خريد پوشاك مردانه در تهران

 

اما كلمات كليدي كه ارتباطي با كسب وكار شما ندارند:

تصاوير پوشاك مردانه

نحوه ساخت پوشاك مردانه

كارخانه جات پوشاك مردانه

طراحي پوشاك مردانه

 
در همين مثال بالا ما مخاطبان خود را تعيين كرديم بدون اينكه از هيچ ابزاري استفاده كنيم
 
برخي از استراتژي هايي كه مي توانيم با آن ها كلمات كليدي كه پتانسيل خوبي محسوب مي شوند را شناسايي كنيم:

    كلمات كليدي رقباي خود را بررسي كنيد، رقباي شما قطعا مدت ها كار كرده اند زحمت كشيده اند و ليسيتي را قبل از شما آماده كرده اند يكي از ابزراهاي رايگان براي اين كار استفاده از ابزار SEOBook Keyword Analyzer است اگر صفحه اي را در اين ابزار وارد كنيد پس از چند ثانيه كلمات كليدي رقباي شما ظاهر مي شود…


/http://tools.seobook.com/general/keyword-densityيكي ديگر از ابزارهاي قدرتمند ابزار تحقيق ارگانيك و تحليل دامنه از سرويس SEMrush است اين سرويس در واقع كلمات كليدي كه ترافيك زيادي را به رقباي شما ارسال مي كند را شناسايي و تخمين مي زند اين تخمين ها به واقعيت بسيار بسيار نزديك است كه البته دلايل منطقي دارد كه مي توانيد از اين ليست هاي كلمات كليدي ارزنده نهايت استفاده را ببريد. اين سرويس اجازه استفاده تا 10 كلمه كليدي را به رايگان به شما مي دهد و براي بيشتر از آن مي بايست 70$ دلار ماهيانه هزينه كنيد.
طوفان فكري براي ليست كلمات كليدي خود راه اندازي كنيد، اينكه تنها از ليست كلمات كليدي رقبا براي سئو خودمان استفاده كنيم كافي نيست با استفاده از brainstorming مي توانيد كلمات جديد و كليدي مرتبط كه داراي پتانسيل خوبي براي كسب و كار شما هستند را شناسايي كنيد. كلمات كليدي را با پسوند و پيشوند انتخاب كنيد  و آن ها را جداگانه نيز يادداشت كنيد يا بتوانيد با كلمات ديگر نيز تركيب كنيد و در نهايت آن ها را تركيب كنيد كه ابزاري رايگان به نام MergeWords Tool براي اين كار وجود دارد با اين استراتژي به سرعت مي توانيد ليست طويل و مرتبط را آماده كنيد.

 

پيشوند مانند : خريد ، كجا خريد كنم و …

پسوند مانند: آنلاين ، در تهران و…

كلمه مياني : پوشاك ، پوشاك مردانه و…

تركيب آن ها: خريد پوشاك مردانه در تهران ، كجا خريد كنم پوشان مردانه و الي آخر

 

در مقاله بعدي بيشتر به اين موارد خواهيم پرداخت .

طراحي سايت ، سئووبهينه سازي سايت خود را به سارين وب بسپاريد . متخصصان ما بهترين ها را براي شما به ارمغان مي آورند . با سارين وب ، وب دردستان شماست ...

 طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ]